אודות החברה

מזה כמה עשורים החלה להתפתח תורת רפואת החירום, בד בבד ובעודה קורמת עור וגידים הופצה בקרב ארצות רבות, תחילה בקרב אנשי מקצוע ועם התבססה גם בקרב כלל האוכלוסייה.
מתוך הבנה ברורה שבכדי להציל נפשות אין צורך בלימודי רפואה מפרכים אלא בהכשרה בסיסית ביותר אשר על ידה ניתן יהיה להקנות כלים להצלת חיים גם לכאלו שאינם עוסקים ברפואה בחיי היום- יום.

מלער הוקמה על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המובילים בתחום רפואת החירום אשר מלאו תפקידי מפתח בתחום רפואת החרום בצה"ל ובחשובי הארגונים האזרחיים , עם הזמן אספה אל שורותיה את טובי המדריכים בעלי הכשרה צבאית ו / או אזרחית וניסיון עשיר הן בהדרכת עזרה ראשונה והחייאה והן בהגשת עזרה ראשונה ובביצוע החייאה מתקדמת.

על קהל לקוחותינו נמנים מוסדות וגופים שונים, ביניהם :
מטווחי ירי,עובדי הוראה,חברות אבטחה מהארץ ומחו"ל,עובדים ממשלתיים,עובדי בנקים,עובדי מפעלים שונים ,מדריכי ספורט, מדריכי טיולים, מתנסי"ם,תנועות נוער,ולקוחות פרטיים.

כיום מלער מוכרת ומוערכת בפני גופים רבים ממשלתיים ואזרחיים בעלי נגיעה בתחום ,
כגון: משרד הבריאות,משרד התעסוקה והמסחר,גופי חינוך פרטיים וממסדיים, משרד התחבורה והספנות ועוד.

המייחדים את מלער הם:

היכולת להקנות לחניכיה, מעבר לחובות הבסיסיות של הגשת עזרה ראשונה, את הכלים האידיאליים להתמודדות עם מצבי החירום הפוטנציאלים להם ,בכך מצליחה מלער לחשוף את חניכיה לתחום רפואת החירום דרך חיי היום- יום שלהם וליצור התאמה מליאה בין החומר הנלמד למצבי החרום השכיחים בחיי החניכים.
מלער זוכה לליווי רפואי ומקצועי צמוד על-ידי ד"ר דנית אביב. מערך הלימוד של חברת מלער מורכב ממצגות (Power-point), הבנויות היטב בצורה איורית המושכת את העין, כמו כן מצגות אלו מתעדכנות באופן מיידי וסמוך לשינויים המחקריים בתחום רפואת החרום מהארץ ומהעולם.
תעודת סיום המוכרות במשרד הבריאות יונפקו עבור החניכים שעברו בהצלחה את מבחני הסיום של הקורס ויגיעו לביתם עד ארבעה ימים ממועד התשלום.

חטיבת המחקר של מלער עושה רבות על מנת לספק לכם את החומר העדכני ביותר, כתוב בצורה הקריאה והמובנת ביותר.
תוך שימוש באיורים ומתודות שונים, הכול על מנת שתוכלו להפיק מהחומר הכתוב הלכה למעשה בצורה הטובה ככל האפשר.

אנו במלער מתחייבים לספק לכם את החומר הנכון, המובן, והמעודכן ביותר בכל רגע על מנת שנוכל יחד להציל חיים.

נציגי מלער יעמדו לרשותכם בכל עת למתן תשובות לכל שאלותיכם ולמתן הסבר פרטני על מגוון הפתרונות שאנו מציעים.

להזמנת קורסי עזרה ראשונה, שרותי ליווי ואבטחה רפואיים, ואספקת ציוד רפואי , אנא צור קשר
בברכה, הנהלת מלער המרכז ללימודי עזרה ראשונה.

פרטים נוספים ולתיאום הדרכה ניתן לפנות למרכז ההדרכה: 03-6700971