קורס החייאה שיציל את הילדים ואת המבוגרים

צרו קשר בWhatsApp דרך האייקון או דרך 03-6700971 ותענה במיידי

קורס החייאה שיציל את הילדים ואת המבוגרים

יש נושא אחד שמטריד את כולנו כהורים, אנשי חינוך או עובדי ארגונים שונים. אנחנו שומעים לא פעם על מצבים שבהם ילד נחנק או מבוגר מאבד הכרה. אם יש לנו מזל אנחנו רואים אדם אחר מבצע פעולות החייאה ובעיקר אנחנו תוהים למה אנחנו קופאים בזמן שאחרים פועלים, מצילים חיים ועוזרים לפצועים. מצד שני, עם הידע והכלים הנכונים נוכל לבצע החייאת תינוקות ולהציל גם את המבוגר שאיבד הכרה או מתקשה לנשום. במילים אחרות, קורס החייאה הוא בדיוק הפתרון האידאלי. זוהי המסגרת שבתוכה אנחנו לומדים קצת יותר טוב מה אנחנו אמורים לעשות, איך מגיבים, איך פועלים, איך מזהים את הבעיה ומה הדרך היעילה והנכונה לטפל בה.

קורס החייאה שמותאם לצרכים שלכם

קורס החייאה שיציל את הילדים ואת המבוגרים
קורס החייאה שיציל את הילדים ואת המבוגרים

בעלי עסקים ומנהלים שרוצים להדריך את העובדים שלהם כיצד לנהוג במצבי חירום, קורס החייאה הוא בהחלט פתרון אידאלי עבורם. כשהם מתכננים הדרכה המותאמת בדיוק עבורם, בהתאם לצרכי העסק ובלוח הזמנים המתאים להם – הם יכולים לקבל את כל הידע הדרוש, לתרגל, לשאול, לקבל תשובות ולהעמיק את הידע. זהו כלי משמעותי מאוד עבור כל עסק, קטן או גדול. למעשה, קורס החייאה וגם ריענון החייאה הם שני קורסים שיכולים להתאים גם להורים שבדרך, שרוצים לדעת איך עליהם לפעול אם חלילה הילד מתקשה לנשום או נחנק בגלל בליעת חפץ זר או צעצוע. אלה הם קורסים חשובים לגננת שרוצה למנוע הפתעות לא נעימות בגן וגם למצילים או למאמני הכושר שרוצים לקבל את הכלים הדרושים כדי להציל חיים, אם וכאשר יהיה בכך הצורך.

החשיבות העצומה של ריענון החייאה

לצד קורס החייאה אין ספק שחשוב לבצע גם ריענון החייאה. זאת משום שמדובר במסגרת חיונית שמאפשרת לנו לגלות אילו חידושים היו בתחום העזרה ראשונה, מה השתנה ומה אפשר לעשות אחרת. חשוב לא פחות מכך, במסגרת קורס ריענון החייאה תוכלו לתרגל פעולות שלמדתם אבל עדיין לא תרגלתם, פשוט משום שלמרבה המזל לא היה לכם כל צורך בכך. זוהי הדרך האידאלית להגיע לכל תרחיש, גם השלישי והמפחיד ביותר, כשאנחנו מצוידים בכלים, בניסיון, בידע ובאמצעים החשובים ביותר לטיפול בבעיה, ולהצלת חיים.