קורס עזרה ראשונה באנגלית

צרו קשר בWhatsApp דרך האייקון או דרך 03-6700971 ותענה במיידי

תחום רפואת החירום הוא תחום בעל חשיבות עליונה, הן עבור אנשי מקצוע ובעלי עסקים, אלה שרוצים לספק הגנה טובה יותר ללקוחות, לעובדים ולעוברי האורח – והן להורים חדשים ולאזרחים מודאגים שמבקשים לדעת מה עליהם לעשות במצבי חירום. בישראל יש לנושאים הללו משמעות רבה אף יותר, בוודאי לנוכח ריבוי תאונות הדרכים ופיגועי הטרור, ולצד הרצון לספק מענה אפקטיבי לכל דורש, בכל מקום ובכל זמן. הצורך הזה לא פסח גם על העולים החדשים שמגיעים לישראל מכל קצוות תבל, מאסיה, מאירופה או מארה”ב למשל, ועבורם מציעה מלער קורס עזרה ראשונה באנגלית. כך יוכלו גם הם לקבל את כל המידע החשוב ואת כל התרגול הדרוש, ולקביעת קורס באנגלית אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6700971.

צרו קשר בWhatsApp דרך האייקון או דרך 03-6700971 ותענה במיידי

חשיבות הידע – בשגרה, בחירום ובימי קורונה

כאמור, אנחנו מוקפים בשלל סכנות, חלקן קשורות במיקומה הרגיש של ישראל, אחרות מסכנות הטבע והדרך, וישנן גם סכנות הקשורות באירועים עולמיים, כמו מגיפת הקורונה אליה נחשפנו בראשית שנת 2020. קורס עזרה ראשונה באנגלית הוא ההזדמנות של כולם, גם מי שאיננו דובר עברית, להבין מה עשוי לקרות בכל תרחיש, איך מזהים פציעות ומחלות, ומה אפשר לעשות כדי לסייע למי שזקוק לנו יותר מכל. אם ניקלע חלילה לזירת תאונה, נוכל להגיע מענה מהיר ונכון לפצועים, ואם נזהה אדם הטובע בים נוכל להציל את חייו באמצעות החייאה נכונה על פי כל הכללים וההנחיות. זהו הידע שמעניק צוות ההדרכה של מלער, והוא נחלק לשניים: תיאוריה ופרקטיקה. השילוב ביניהם הוא השילוב המנצח והחשוב מכולם.

קורס עזרה ראשונה באנגלית

קורס עזרה ראשונה באנגלית

המרכיב הראשון – ידע תיאורטי

אם כן, קורס עזרה ראשונה באנגלית מתחיל מידע בסיסי, הכולל היכרות מעמיקה עם האנטומיה בכלל. זהו השלב שבו לומדים המשתתפים איך בנוי גוף האדם, אילו מערכות מרכיבות אותו ומה עשוי לקרות בכל תרחיש שבו אחת המערכות נפגעת. זהו הידע שעליו נשען הקורס כולו, שכן רק אם נבין איך פועל הגוף ומה עשוי להסב לו נזקים כאלה ואחרים, נוכל להגיע מוכנים לכל מצב באשר הוא. נדע לזהות מחלות ופציעות, להגיש טיפול טוב יותר ולשפר את סיכויי של הפצוע או החולה לקבל טיפול אופטימלי ואיכותי שיציל את חייו וישפר את סיכוייו.

 

המרכיב השני – תרגול, וכמה שיותר

אחרי שלמדנו איך נראית סוכרת ומה חשוב לנו לדעת, הכרנו מצבים שבהם ניתן לזהות פגיעות עיניים, לב או ראש, וגם הבחנו בין שברים לסדקים ונקעים, הגיע הזמן להתחיל לתרגל. חשוב לזכור שהתרגול הוא כלי בעל השפעה עצומה על איכות הטיפול, והוא חשוב יותר מכל דף מידע שתקבלו ומכל הסבר מפורט ומדויק באשר הוא. אתם יכולים ללמוד את סכמת ההחייאה ולשנן אותה מבוקר ועד לילה, אבל רק כשתתנסו בביצוע הפעולות השונות תדעו מה אתם עושים נכון, מה צריך לשפר ואיך תוכלו לדייק את הפעולה כולה. עם צוות הדרכה שנמצא שם בכל רגע נתון, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו הכוונה מלאה וליווי מקצועי מאוד.

 

מקרים שבהם קורס עזרה ראשונה באנגלית חשוב כל כך

אז מתי קורס עזרה ראשונה באנגלית באמת יכול להתגלות כיעיל? הנה כמה דוגמאות:

  • כאשר אתם נתקלים באדם הסובל מפציעה או דימום
  • כאשר אתם נקלעים לחוף הים או לבריכה שבה טובע אדם מבוגר או ילד צעיר
  • כאשר אתם מזהים ילד או מבוגר עם מצוקה נשימתית או אשר נחנקים מחפץ זר
  • כאשר אתם נתקלים באדם המפרכס ללא כל הסבר נראה לעין
  • כאשר אתם נקלעים לסיטואציה שבה אדם סובל מהתחשמלות, מהתייבשות ומפציעות אחרות
  • כאשר אתם נקלעים לזירת תאונה, לזירת פיגוע או למקום שבו נפגעים מרעידת אדמה או פגיעת טיל
  • כאשר אתם נקלעים למבנה העולה באש ונדרשים להגיש עזרה לאנשים שסובלים משאיפת עשן ו/או מכוויות בדרגות חומרה שונות

בנוסף אנחנו עשויים להיתקל באנשים שאיבדו הכרה ברחוב, בבית, במקום העבודה או במרחב הציבורי, ורק עם הידע הנרכש במסגרת הקורס נוכל לסייע להם טוב יותר. זוהי ההזדמנות שלנו להבין מה באמת קרה, איך אנחנו יכולים להגיש עזרה, ומה אנחנו יכולים לעשות כדי להציל חיים ולשפר את איכות הטיפול הרפואי כולו. במקרים רבים, זוהי העזרה המוגשת בשטח שמשפיעה על תוצאות הטיפול שיינתן לאחר פינוי הפצוע לבית החולים. היכולת להשפיע באופן עוצמתי כל כך היא חשובה, וכל אחד יכול לעשות זאת עם הכלים הנכונים.

 

כמה זמן נמשך קורס עזרה ראשונה באנגלית?

כעת נשאלת רק שאלה אחת: מה הוא היקף הקורס הדרוש לכם? יש מי שזקוק לקורס קצר וממוקד כדי לתרגל את סכמת ההחייאה למשל, ויש מי שזקוק לקורס יסודי ומעמיק של 44 שעות. בכל מקרה תוכלו לבחור איזה קורס נכון עבורכם, ואף לדייק את התכנים המועברים בו. לדוגמה, מורי דרך שרוצים לצאת לטיולים ולסיורים כשהם יודעים מה לעשות בסיטואציות שונות, יכולים להזמין קורס עזרה ראשונה באנגלית המורכב מכל הנושאים המרכזיים והחשובים עבורם. למצילים בבריכה ניתן להתאים תוכן מעט שונה, ודיוקים נוספים אפשריים גם כאשר מדובר באנשי חינוך, בממוני בטיחות ובעובדי מפעלים. אתם מגדירים את הצורך – אנחנו כאן כדי לספק את המענה המושלם עבורכם, והצוות יעביר את ההדרכה באופן מקצועי ונטול פשרות.

 

ממשיכים לשמר את הידע גם אחרי שנים

בנוסף לאפשרות להירשם לקורס עזרה ראשונה, בין אם תגיעו אליו במיוחד ובין אם יגיע אליכם למשרד, לבית או דרך מסך המחשב – יש גם אפשרות להמשיך ולשמר את הידע הזה בהמשך. קורס ריענון עזרה ראשונה הוא כלי פנטסטי שמספק ריענון לכל בוגרי הקורסים. לריענון יש שני יתרונות בולטים במיוחד:

ראשית, הוא מאפשר לנו להתעדכן בכל מה שהשתנה מאז תום הקורס. למשל, אם מאז שהשלמתם את קורס העזרה הראשונה ועד היום התוודענו לנגיף הקורונה, הרי שבמסגרת הריענון תוכלו להתעדכן בנהלים ובהנחיות שנכנסו לתוקף בעקבות הנגיף. תוכלו לרענן את הידע גם בנוגע לתכולתו של תיק העזרה הראשונה שלכם. במילים אחרות, תישארו תמיד עם היד על הדופק, גם אם חלף זמן רב מאז קיבלתם את ההסמכה שלכם.

שנית, קורס ריענון עזרה ראשונה מספק לנו עוד צ’אנס לתרגל את כל אותן פעולות חשובות, ואם נודה באמת, סביר להניח שאת רוב הפעולות הללו לא “זכיתם” לבצע בשטח. אולי למדתם החייאה ותרגלתם אותה היטב, אבל בשנתיים שחלפו מאז טרם נקלעתם לסיטואציה שבה הידע הזה נדרש. זה הזמן לתרגל שוב את הסכמה וללטש את המיומנויות שלכם, כדי שאם בכל זאת תגיעו אל רגע האמת – תהיו מוכנים הרבה יותר.

 

קורס עזרה ראשונה באנגלית – בהתאמה אישית

באופן כללי, קורס עזרה ראשונה באנגלית הוא קורס חשוב שיכול להתאים למגוון רחב של אנשים, עסקים ומגזרים. אתם יכולים להשלים את הקורס באופן ממוחשב, בלי לצאת מהבית, או לבנות קורס פרטי שמותאם לכם ומתקיים בזמן ובמקום האידאליים מבחינתכם. כך או כך, אתם עומדים לצלול לעולם מרתק ועשיר בידע, שבו לידע יש כוח אמיתי. תוכלו להגיב מהר יותר לכל מצב חירום, לסייע לפצועים ולחולים, ואף להציל חיים. לידע הזה אין תחליף, ועם הליווי המקצועי של צוות מלער תוכלו לקבל אותו בקצב שלכם ועל פי הצרכים הייחודיים שלכם. תוכלו לתרגל, לדייק, לשאול, לקבל הכוונה ולהגיע עם תחושה אמיתית של ביטחון גם כשתמצאו את עצמכם בסיטואציות עליהן אתם רגילים לקרוא בעיתון – והפעם אתם אלה שניצבים בחזית, וכל העיניים נשואות אליכם. הגיעו אל הרגעים האלה מוכנים, ועזרו למי שזקוק לכם יותר מכל עם הידע הרב והיכולת שלכם לפעול באופן מהיר, איכותי ואפקטיבי.