קורס עזרה ראשונה בזום

צרו קשר בWhatsApp דרך האייקון או דרך 03-6700971 ותענה במיידי

קורסים מקוונים והדרכות המועברות דרך תוכנת זום הפכו לאטרקציה מבוקשת למדי בשנת 2022, ולא רק בזכות הטכנולוגיה המתפתחת. עם ההנחיות של משרד הבריאות ועם הניסיונות למנוע את התפשטות נגיף הקורונה, חלק ניכר מהידע שאנחנו מקבלים מגיע היום בזמן שאנחנו בבית, מול מסך המחשב ובקצב שלנו. הכלל הזה נכון גם כשמדובר בקורסי עזרה ראשונה המספקים למשתתפים בהם ידע ראשון בחשיבותו, מהיכרות עם האנטומיה של האדם ועם מחלות ופציעות שונות – ועד לביצוע פעולות החייאה, טיפול בכוויות והתמודדות עם שברים, סדקים או מחלות לב. אם כן, בזמן שרבים מחפשים קורס עזרה ראשונה בזום או באופן מקוון, חברת מלער מציעה את הפתרון האולטימטיבי: קורס עזרה ראשונה מתוקשב שמתאים בדיוק לצרכים שלכם, ואתם מוזמנים לקבל מידע נוסף בטלפון 03-6700971.

היתרונות של קורס עזרה ראשונה בזום או אונליין

ברור לחלוטין שבעידן הנוכחי, ההגעה לקורס שמתקיים במועד קבוע במיקום מרוחק היא אתגר של ממש. בניסיון למנוע התקהלויות ולצמצם חשיפה לנגיף, משרד הבריאות הגדיר תקנות ברורות לפיהן קורסים פרונטליים הם בהחלט סוגיה מורכבת יותר. קורס עזרה ראשונה מתוקשב, שמתקיים אונליין, הוא קורס שמאפשר לכל אחד לקבל את הידע החשוב כל כך – בלי לקחת כל סיכון, וגם כשהוא נמצא בבידוד. בנוסף, וחשוב לא פחות מכך, קורס עזרה ראשונה בזום או קורס דיגיטלי מאפשרים לכם לשלוט בזמן שלכם, ללמוד בקצב שלכם ולהשלים את הקורס גם כשהילדים בסביבה, כשהעבודה נערמת וכשנדמה שאין לכם את הזמן הדרוש כדי לצאת מהבית, לחפש חניה ולהעביר כמה שעות בקורס.

קורס עזרה ראשונה בזוםהתכנים המרכזיים של קורס עזרה ראשונה

אם כן, אין ספק כי קורס עזרה ראשונה בזום וקורסים מתוקשבים הם פתרונות נהדרים למי שמבין עד כמה עזרה ראשונה היא חשובה – אבל מעדיף להימנע מיציאות מיותרות מהבית או מהמשרד. כך, בנוחות מקסימלית, ניתן לקבל המון ידע בעל משמעות אמיתית וערך פרקטי. זהו קורס שראשיתו ביסודות התיאורטיים, בהיכרות עם המערכות השונות בגוף, עם המבנה הפיזיולוגי של האדם ועם מצבי טראומה המחייבים ערנות ומענה מהיר. במסגרת הקורס נלמדים עוד שורה ארוכה של נושאים החשובים לכל תושב בישראל, בכל גיל ובכל שלב בחיים, מטיפול במכות חום וקור, דרך התמודדות עם כוויות או פגיעות של בעלי חיים, ועד לטיפול במחלות לב, לפגיעות בשלד, לשברים ולאובדן הכרה. נושאים אלה ואחרים הם חלק מהותי בכל קורס עזרה ראשונה, ואליהם מצטרפים עוד שלל נושאים אחרים, לרבות טיפול בחנק או בבליעת עצם זר ועד לביצוע החייאה בתינוקות או במבוגרים.

למי מיועד קורס עזרה ראשונה בזום או אונליין?

קורס עזרה ראשונה במלער הוא קורס מקצועי, יסודי ומקיף מאוד, והוא מוכר על ידי משרדי הממשלה (ובפרט על ידי משרד הבריאות), וכן על ידי חברות הביטוח השונות. יתרונות אלה הופכים אותו לפתרון האידאלי מבחינת אנשי מקצוע רבים, עבורם הקורס חיוני וקבלת התעודה עם השלמתו היא קריטית. בכלל זה אפשר למנות את הגננות ואת המורים בבתי הספר, את המצילים בבריכות העירוניות ואת מאמני הכושר, וגם את מלווי הטיולים, החובשים, המאבטחים ואנשי מקצוע רבים אחרים. עבור כל אחד מאלה קורס עזרה ראשונה בזום או קורס מתוקשב הם פתרון פשוט, יעיל ונוח. הוא מעניק להם ידע אדיר ואת היכולת להתמודד בהצלחה עם כל אתגר שעשוי להיקלע בדרכם, מילד שנפצע בפינת המשחקים בגן, דרך מתאמן שמאבד הכרה ועד למטייל שנפגע במהלך הטיול.

קורס עזרה ראשונה מתאים לכולם

בנוסף, קורס עזרה ראשונה בזום או קורס עזרה ראשונה מתוקשב יכול להתאים לכל מי שרוצה לדעת איך נכון לפעול במצבי חירום שונים. הורים טריים מגיעים ערוכים ומוכנים לפציעות אפשריות של הילד, בעלי עסקים מתכוננים טוב יותר לכל הפתעה שעשויה להתרחש בבית העסק, ובמדינה שבה פיגועי טרור ותאונות דרכים אינם נדירים – הידע הזה חשוב במיוחד. עכשיו, כשאפשר לקבל את הידע הזה אונליין, בלי לצאת מהבית ובזמן שלכם, גם קורס עזרה ראשונה בזום נעשה מעט מיותר, שכן קורס עזרה ראשונה מתוקשב של מלער מאפשר לכם לקבוע מתי בדיוק תקבלו את הידע, מאפשר לכם לחזור עליו בכל רגע נתון ופורש בפניכם עולם עשיר של מידע בעל ערך אמיתי.

קורס עזרה ראשונה בזום וההכשרה המעשית

אחד האתגרים הגדולים ביותר בקיומו של קורס עזרה ראשונה בזום, הוא ביכולת לבצע הכשרה מעשית מקיפה וטובה. חשוב לזכור שאחד המרכיבים הקריטיים בקורס הוא התרגול המעשי, שמתבצע בליווי מקצועי של צוות מדריכים שמדייק כל פעולה וכל טכניקה כדי להבטיח ביצוע מושלם, הן של טכניקות החבישה השונות והן של סכמת ההחייאה ושל סדר הפעולות בהגשת עזרה. חברת מלער מציעה למשתתפי קורס עזרה ראשונה לא רק את הידע התיאורטי על הנייר, אלא גם את ההתנסות המעשית, את התרגול ואת היכולת להמשיך ולשפר את המיומנויות בהגשת הסיוע הראשוני. בין אם יש צורך בתעודה המעידה על השלמת הקורס או לא, החלק המעשי בקורס הוא חלק מהותי שאי אפשר לוותר עליו, וקורסים המתבצעים דרך הזום מתקשים להציע גם את המרכיב הזה.

קורס עזרה ראשונה במלער

בין אם אתם מחפשים קורס עזרה ראשונה בזום או באופן מקוון כדי להעשיר את הידע ולהיערך למצבי חירום, ובין אם אתם זקוקים להכשרה המתאימה במסגרת העבודה או העסק – קורס עזרה ראשונה במלער הוא אחד הכלים הטובים ביותר שעומדים לרשותכם. עם תוכנית לימודים מקיפה שמותאמת בדיוק לצרכים שלכם, עם הדרכה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר ובעיקר עם תרגול רב שמאפשר שליטה טובה יותר בכל מרכיבי הסיוע הראשוני, זו ההזדמנות שלכם לעשות את זה נכון כבר מהשיעור הראשון. תוכלו לקבל מידע נוסף ולהירשם לקורס בטלפון 03-6700971.

לא לשכוח – קורס ריענון עזרה ראשונה

עם השלמת קורס עזרה ראשונה מתוקשב כדאי לזכור כי במקרים רבים נדרש גם קורס ריענון עזרה ראשונה. מצילים, מאבטחים, אנשי חינוך ובעלי מקצוע רבים אחרים מחויבים להשלים קורס ריענון מדי שנתיים, ויש לקורס חשיבות עצומה. כך ניתן לחזור ולתרגל את הפעולות המשמעותיות ביותר, וגם להתעדכן בכל חידוש שנכנס לתוקף מאז השלמת הקורס המקורי. משינויים בתיק העזרה הראשונה ועד לתקנות חדשות או לחוקים שעודכנו, קורס הריענון תורם רבות למשתתפים בו. גם קורס זה הוא חלק בלתי נפרד ממערך הקורסים של מלער, וגם הוא מוצע באופן מתוקשב, הן בימי שגרה ובוודאי בתקופה שבה הנחיות משרד הבריאות יוצרות אתגר עבור משתתפי הקורסים השונים. לקבלת פרטים על קורס ריענון עזרה ראשונה או על מגוון הקורסים של מלער אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לטלפון מספר 03-6700971.

לסיכום: קורס עזרה ראשונה מתוקשב ניתן לעבור במסלול המתוקשב באמצעות מערכת אינטרנטית ייעודית הכוללת סרטוני הדרכה, בחנים, מבחן עיוני ועוד כשבסוף מתקיים פגישה מעשית. להבדיל מרענון עזרה ראשונה ששם לא ניתן לעבור למידה אינטרנטית או למידה דרך זום.