קורס עזרה ראשונה בית ברל

צרו קשר בWhatsApp דרך האייקון או דרך 03-6700971 ותענה במיידי

בגיל הרך, בבית הספר היסודי, בתיכון וגם במסגרות לימוד בלתי פורמליות, לאנשי ולנשות החינוך יש תפקיד מהותי בעיצוב דור העתיד. הם אלה שאחראיים להעביר את הידע, להנחיל ערכים ולהעניק גם תמיכה אישית ורגשית לצעירים בשלבים שונים לאורך הדרך. הם מקבלים הכשרה מקיפה מאוד כדי שיוכלו לעמוד בפני הכיתה בביטחון רב, אבל יש עוד תחום ידע אחד חשוב לא פחות מהאחרים: הגשת סיוע ראשוני במצבי חירום רפואיים. כדי לקבל את ההסמכה הנדרשת מלער מציעה קורס עזרה ראשונה בית ברל, המקיף את כל הנושאים המרכזיים מהיסודות והתיאוריה – ועד לפרקטיקה. להצטרפות לקורסים המוכרים על ידי משרדי הממשלה וחברות הביטוח ניתן לפנות אלינו כבר עכשיו לטלפון שמספרו 03-6700971.

למה בכלל צריך קורס עזרה ראשונה בית ברל?

מאחר ועובדי חינוך והוראה נדרשים להשלים קורס עזרה ראשונה ולקבל תעודת הסמכה, סטודנטים להוראה יכולים להצטרף לקורס כבר במהלך הלימודים האקדמיים. על אף שלא מדובר על קורס שהוא חלק מתוכנית הלימודים האקדמית הרשמית, קורס עזרה ראשונה בית ברל, המועבר על ידי הצוות המקצועי של מלער, הוא קורס שעונה על כל הדרישות ומותאם לצרכי הסטודנטים. הוא מקיף שורה של נושאים, מהיסודות ועד לתרגול סכמות החייאה, חבישות וטיפול במחלות, בתגובות אלרגיות, במצבי טראומה ובפגיעות שונות, לרבות פגיעות חום וקור, הרעלת בליעה, טביעה או נשיכה של בעל חיים.

קורס עזרה ראשונה בית ברל

קורס עזרה ראשונה בית ברל

קורס עזרה ראשונה – משפר את זמני התגובה

אחת הסיבות העיקריות להשלים קורס עזרה ראשונה, מעבר לדרישות החוק כמובן, היא שהתרגול הרב במסגרת הקורס תורם באופן משמעותי לזמן התגובה של בוגרי הקורס בשטח. כאשר אנחנו נקלעים לזירות תאונה, נתקלים בעובר אורח שאיבד הכרה או מזהים אדם במצוקה נשימתית, מהירות התגובה ואיכות המענה הם שני נושאים שעשויים להשפיע באופן דרמטי על הטיפול בבעיה ועל סיכויי ההחלמה וההישרדות של הפצוע. אלא שלרוב, מי שאיננו מיומן ומתורגל עשוי לחוות בלבול ותחושת חוסר אונים לנוכח המצב מעורר המתח והחרדה שלפניו. מנגד, בוגרי קורס עזרה ראשונה מגיבים מהר וטוב יותר, והם יודעים מה נכון לעשות בכל מצב ובפני שלל אתגרים רפואיים ומצבי חירום.

הקורס שמשפר את המיומנויות

סיבה נוספת היא שהקורס מאפשר למשתתפים בו לרכוש מיומנויות קריטיות, לתרגל אותן ולשפר אותן עד למצב שבו ביצוע פעולות כמו החייאה או חבישה יהפוך לטבע שני. בוגרי קורס עזרה ראשונה בית ברל יודעים לזהות סיטואציות שונות, להגיב לפגיעות במערכות הלב, הדם או הנשימה, לטפל בשברים ובנקעים, ואף לסייע בסילוק עצם זר שמפריע לקנה הנשימה של הפעוט. מיומנויות אלה קריטיות בשלל מצבים, ובוודאי כאשר מדובר באנשי חינוך והוראה המתמודדים מדי יום עם תינוקות, ילדים ובני נוער – ועשויים למצוא עצמם בפני מצבי חירום ופגיעות שמחייבות ידע, שליטה וטכניקה מדויקת מאוד. את כל אלה ניתן לקבל בקורס עזרה ראשונה של מלער, ואת הפרטים תוכלו לקבל כבר עכשיו בטלפון 03-6700971.

סוד ההצלחה – תרגול וליווי מקצועי

כדי להבטיח למשתתפי הקורס את ארגז הכלים האידאלי עבורם, צוות מלער מציע קורס מקיף ויסודי המשלב בין תיאוריה לפרקטיקה, בין ידע טכני לתרגול מעשי – וכמה שיותר. השילוב בין השניים, והליווי המקצועי של צוות ההדרכה המיומן, כל אלה יחד מבטיחים למשתתפים בקורס כלים שילוו אותם מדי יום במוסד החינוכי, וגם במצבים רבים אחרים, מחוץ למסגרת העבודה. קורסים הכוללים שעות תרגול וליווי של צוות מקצועי הם הקורסים הטובים והמקיפים ביותר, וזו ההזדמנות שלכם להגיע ערוכים ומוכנים לכל סיטואציה, גם לזו שנראית היום מאיימת במיוחד. עבור בוגרי הקורס הסיטואציות הללו מאיימות קצת פחות, והם יודעים בדיוק מה נדרש מהם בכל רגע נתון.

קורס עזרה ראשונה בית ברל – מה הוא כולל?

כאמור, במסגרת קורס עזרה ראשונה נלמדים נושאים רבים, מהאנטומיה ועד למחלות ולפציעות שונות, ולטיפול בהן כמובן. למעשה, קורס מקיף ויסודי מורכב משלושה מרכיבים עיקריים:

  • חומר תיאורטי: היכרות עם מערכות הגוף, מחלות, פציעות ומצבי טראומה שונים
  • תרגול מעשי: תרגול סכמת ההחייאה, חבישה ושימוש בדפיברילטור
  • היכרות עם תיק עזרה ראשונה: תכולת התיק והשימוש בכל אחד מהמרכיבים החיוניים בו

מרכיבים אלה מבטיחים למשתתפי הקורס את כל הידע שהם צריכים כדי שיוכלו להגיע למצבי החירום כשהם מצוידים בארגז כלים פרקטי ויעיל מאוד. הם יודעים לשאול את השאלות הנכונות, לאבחן סיטואציות באופן מדויק ולהגיש סיוע ראשוני שעשוי לא רק לסייע לאיכות הטיפול וההחלמה של הפצועים, אלא גם להציל חיים. זוהי בדיוק הסיבה לכך שמדובר בקורס חובה במקצועות רבים, ובפרט בתחומי החינוך וההוראה, וכדי להבטיח הכשרה איכותית באמת, צוות מלער בנה עבורכם תוכנית לימודים ברמה הגבוהה ביותר, בליווי אנשי רפואה מהשורה הראשונה ועם תשומת לב לכל הפרטים הקטנים והחשובים.

רישום לקורס עזרה ראשונה ולקורסי ריענון

סטודנטים, בוגרי תארים אקדמיים ואנשי חינוך, כולם זקוקים לקורסי עזרה ראשונה ולקורסי ריענון, כל אחד על פי צרכיו כמובן. חשוב לזכור שהחוק בישראל מחייב לא רק הכשרה בתחילת העבודה אלא גם קורס ריענון עזרה ראשונה מדי שנתיים, ובחברת מלער מציעים את הפתרונות המדויקים לכל הדרישות הללו. כך תוכלו להיות בטוחים באיכות התכנים ובליווי שאתם מקבלים, לקבל תעודה מגורם מוסמך המוכר על ידי משרדי הממשלה וחברות הביטוח, וליהנות ממענה מצוין לכל הצרכים שלכם. לקבלת מידע נוסף ולהרשמה לקורס עזרה ראשונה בית ברל או לקורס ריענון עזרה ראשונה, אתם מוזמנים לפנות לצוות מלער כבר עכשיו בטלפון 03-6700971.