קורס עזרה ראשונה ברוסית

צרו קשר בWhatsApp דרך האייקון או דרך 03-6700971 ותענה במיידי

יכול להיות שנקלעתם לסיטואציה כזו בעבר, ויכול להיות שעדיין לא, אבל אתם מבינים שזה עשוי לקרות. בעבודה, בבית או בדרך לבילוי חברתי אנחנו חשופים לשלל סכנות, ובהחלט עלולים להיתקל במצבים שבהם אדם זקוק לסיוע. זה יכול להיות עובר אורח שמעד ונפצע, אדם שנפגע ואיבד הכרה או ילד שנחנק. ברגעים אלה אנשים רבים עלולים לקפוא, בעיקר משום שאין להם את הידע הדרוש כדי להתמודד עם מה שקורה סביבם. אם ידע הוא כוח, הרי שבמצבי החירום הוא חשוב ועוצמתי הרבה יותר, ולכן כדאי להשלים בהקדם קורס מקיף שיעניק לכם את הידע והכלים שאתם צריכים. חברת מלער מציעה לכם כיום מגוון רחב של קורסים, לרבות קורס עזרה ראשונה ברוסית ובשפות אחרות, כדי שתוכלו להגיב מהר ונכון בכל תרחיש, אימתני ככל שיהיה. לפרטים נוספים על הקורסים של מלער חייגו 03-6700971.

קורס עזרה ראשונה ברוסית – למי הוא מיועד?

בשלב הזה אתם אולי תוהים האם קורס עזרה ראשונה ברוסית בכלל רלוונטי עבורכם. אם הדילמה הזו מוכרת לכם, הנה כמה דוגמאות למצבים שבהם הקורס הזה יכול לעזור.

1 – לאנשי מקצוע שונים

מורים ומורות, גננות וסייעות, וגם עובדי מפעלים, מאמני כושר, מאבטחים ומצילים בבריכה, כל אלה נדרשים להשלים קורס עזרה ראשונה ולקבל תעודה על כך. מאחורי הדרישה הזו יש היגיון רב, שכן מדובר בסביבות עבודה שבהן הסכנות רבות ומגוונות. גננות צריכות לדעת איך להגיב כשפעוט נחנק מבליעת חפץ זר, מורים בבית הספר צריכים לדעת מה נכון לעשות כשילד נפצע או מאבד הכרה, מציל בבריכה עשוי להידרש לבצע החייאה במתרחץ שטבע, ומאמן הכושר מוקף במתאמנים שעלולים ליפול ממכשיר, לחוות אירוע לבבי או להתעלף במהלך האימון. קורס עזרה ראשונה ברוסית המותאם באופן מדויק לכל אחד מאלה, הוא קורס שמעניק להם ידע מציל חיים.

2 – להורים הטריים ולאלה שבדרך

הזכרנו את הפעוט שעשוי להיחנק מחפץ זר, למשל מבליעת צעצוע או פיסת מזון, אבל עבור ההורים ישנם בוודאי תרחישים נוספים שמדירים שינה מעיניהם. קורס עזרה ראשונה מספק להם ידע וכלים, ועם אלה הם יכולים לישון קצת יותר טוב בלילה. הם יודעים שיוכלו לעזור לילד אם יתקשה לנשום, ייפצע או יפגין תגובה אלרגית למשל. מאחר וההורות ממילא עמוסה במתחים ולחצים, קורס מהסוג הזה יכול לספק קצת יותר נחת ורוגע, כך שהוא בהחלט חשוב.

3 – למדריכי טיולים

היציאה לטבע ולסיורים היא חוויה מהנה מאוד, אבל אין ספק שגם אליה כדאי להיערך. בין אם מדובר בטיול מטעם בית הספר או בסיור מודרך למבוגרים, ישנן סיטואציות שבהן הידע חשוב מאוד וגם לתיק העזרה הראשונה יש השפעה לא מבוטלת. מה יקרה אם מטייל ימעוד במהלך המסלול וייפצע? איך נכון יהיה לחבוש או לקבע? מה תעשו אם מישהו יתייבש לאורך הטיול או יוכש על ידי נחש? מדריכי טיולים ומלווי טיולים חייבים לדעת מה עושים בכל אחד מהמצבים האלה, ולהצטייד בתיק עזרה ראשונה. בקורס הם לומדים לעומק את כל התכנים המרכזיים, מתרגלים את החבישות ואת סכמת ההחייאה, ומכירים היטב את תיק העזרה הראשונה ואת תכולתו.

קורס עזרה ראשונה ברוסית – כמה זמן צריך?

קורסי עזרה ראשונה הנדרשים מבעלי מקצוע שונים – כמו אנשי חינוך, מצילים או מאבטחים – הם לרוב קורסים של 44 שעות. עם זאת, ישנם גם קורסים רבים אחרים בהיקפים שונים, והם מותאמים למגוון רחב של צרכים, למשל לארגונים שמעוניינים לקיים הכשרות לעובדים, להורים לעתיד ולקבוצות שמעדיפות להתמקד בנושאים מסוימים. בהתאם ניתן לבחור קורס מקוצר של 4 או 8 שעות, בגרסה קצת יותר מעמיקה של 22 או 28 שעות, ואף בקורסים מקיפים הרבה יותר, שנמשכים 88 שעות. אל כל אלה אפשר להוסיף גם קורסים מתוקשבים וקורסי ריענון, מה שמבטיח הכשרה מצוינת בתחום העזרה הראשונה.

קורס עזרה ראשונה ברוסית

קורס עזרה ראשונה ברוסית

תכולתו של תיק העזרה הראשונה

בוגרי קורס עזרה ראשונה ברוסית אמורים להכיר היטב את הציוד הנכלל בתיק העזרה הראשונה, וגם זה נושא מרכזי במסגרת הקורס. בתרמיל הגב יופיעו לרוב פריטים בסיסיים כמו תחבושות אישיות, חוסם עורקים, פלסטרים, מספריים מיוחדים, שמיכה היפותרמית, פנס ראש וגם תחבושות לכוויות. עם הידע הנכון תוכלו להשתמש בפריטים אלה בכל מקום ובכל זמן, להגיש סיוע אופטימלי לנפגעים ולפצועים, ובמקרים רבים הסיוע אף עשוי להתברר כמציל חיים.

קורס עזרה ראשונה ברוסית – ממשיכים לרענן

חשוב לזכור שאת הידע הקריטי שתקבלו במסגרת קורס העזרה הראשונה יש לשמר לאורך זמן, ולכן במקרים רבים נדרשים בוגרי הקורס לעבור קורס ריענון מדי שנתיים. הדרישה הזו רלוונטית בעיקר כשמדובר באנשי מקצוע המחויבים בהכשרה, כמו אנשי חינוך, מצילים ומאבטחים. קורס הריענון נועד כדי לחזור ולתרגל פעולות שונות כמו החייאה או חבישה, להתעדכן בשינויים ובעדכונים (למשל בכל הקשור לתכולתו של תיק העזרה הראשונה או לתקנות חדשות) ולרענן את הידע בכל הקשור לנושאים שנלמדו בקורס המקורי. לקורס הריענון יש חשיבות רבה במיוחד, שכן סביר להניח שרוב הנושאים בהם העמקתם במסגרת קורס עזרה ראשונה ברוסית לא ייבחנו בשטח משום שלא תיחשפו לכל הסיטואציות הנידונות. אם כן, הקורס יעזור לכם לחזור, לתרגל, לשפר מיומנויות ולהיזכר בכל מה שהספקתם לשכוח – וכדאי שתזכרו מחדש.

איך בוחרים קורס עזרה ראשונה?

אז איך נכון לבחור קורס עזרה ראשונה שיתאים לצרכים שלכם? הנה כמה נקודות למחשבה:

1 – בחרו קורס עזרה ראשונה ברוסית או בשפה הנוחה עבורכם, כדי שתוכלו לקבל את הידע במלואו, לשאול את כל השאלות ולדעת שאתם שולטים היטב בכל רזי העזרה הראשונה.

2 – בחרו קורס עזרה ראשונה שמועבר על ידי צוות מקצועי בלבד, עם ניסיון רב ועם היכולת להעניק לכם מענה איכותי ומדויק לכל שאלה ולכל דילמה, כדי שתבטיחו לעצמכם הכשרה איכותית.

3 – בחרו קורס עם תעודה המוכרת על ידי משרדי הממשלה, בוודאי אם אתם זקוקים לתעודה במסגרת ההכשרה המקצועית שלכם. הקורסים של מלער מוכרים כולם גם על ידי משרדי הממשלה וגם על ידי חברות הביטוח, כך שהם מקיפים, מקצועיים ועונים על כל הדרישות והתקנות.

4 – במידת הצורך, בחרו קורס שמתאים לצרכים הספציפיים שלכם, בין אם אתם מחפשים קורס קצר וממוקד בנושאים מסוימים או בקורס מעמיק יותר.

קורס עזרה ראשונה במלער

כאמור, הקורסים של חברת מלער מותאמים לכל הדרישות והתקנות, כך שהם אידאליים לאנשי המקצוע הזקוקים לתעודה המוכרת על ידי משרדי החינוך והבריאות. הם משלבים בין למידה עיונית ותיאורטית לבין תרגול מעשי, הם מתוכננים בקפידה על ידי צוותים עתירי ידע רפואי וניסיון בשטח, והם מועברים על ידי מדריכים מנוסים מאוד שמעניקים יחס אישי ומספקים מענה לכל שאלה. זהו הליווי שמאפשר לכם לשפר מיומנויות, לתרגל ולהגיע למצבי החירום כשאתם יודעים בדיוק מה לעשות ואיך נכון לפעול. צוות מלער מעמיד לרשותכם את כל הכלים כדי שתוכלו להשלים את הקורס בתחושת שליטה מלאה גם ברגעים של חוסר ודאות. לקבלת מידע נוסף על הקורסים של מלער, ובפרט על קורס עזרה ראשונה ברוסית, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון מספר 03-6700971.