קורס עזרה ראשונה דוד ילין

צרו קשר בWhatsApp דרך האייקון או דרך 03-6700971 ותענה במיידי

הביקוש הרב לקורסי העזרה הראשונה אינו חדש, ויש לא מעט סיבות טובות לכך. המציאות הישראלית המורכבת, הרצון להגיע מוכנים וערוכים למצבי חירום והדרישה להכשרה אופטימלית במקצועות שונים, כל אלה יחד הופכים את הקורסים הללו למצרך מבוקש במיוחד. כעת גם סטודנטים לחינוך והוראה יכולים לרכוש את הידע החשוב כל כך, במסגרת קורס עזרה ראשונה דוד ילין המועבר על ידי הצוות המקצועי והמיומן של מלער. לקבלת מידע נוסף ולהרשמה אתם מוזמנים להתקשר כבר עכשיו לטלפון 03-6700971.

קורס עזרה ראשונה – דרישה בסיסית

מעל לכל, קורס עזרה ראשונה דוד ילין הוא קורס הנדרש מכל איש חינוך, הן ממי שמתכנן להשתלב בחינוך לגיל הרך והן ממורים ומעובדי הוראה בתחומים רבים ומגוונים. הקורס של מלער, המוכר על ידי משרדי הממשלה (ובפרט משרד הבריאות) וכן על ידי חברות הביטוח, הוא קורס מקיף ויסודי שכולל את כל המידע החיוני והדרוש. מהיסודות ועד הפרקטיקה, מהיכרות עם האנטומיה ועד לאבחון מחלות ופגיעות – ולטיפול בהן כמובן – קורס עזרה ראשונה הוא המסגרת האידאלית. בוגרי הקורס מקבלים לא רק ידע חשוב אלא גם תעודה המוכיחה כי השלימו את כל הדרישות על פי החוק, ומכאן נדרשים קורסי ריענון עזרה ראשונה מדי שנתיים, גם זאת על פי התקנות כמובן.

קורס עזרה ראשונה דוד ילין – לא רק בגלל החוק

כדאי לזכור שהתוכן העשיר והמעמיק של קורס עזרה ראשונה דוד ילין הוא תוכן בעל משמעות עצומה, ולא רק משום שהחוק מחייב את אנשי החינוך להשלים את הקורס. למעשה, בוגרי הקורס יודעים להגיש סיוע אופטימלי בשלל מצבים, ולא רק במסגרת החינוכית שבה הם עובדים. הם ערוכים ומוכנים לכל תרחיש ולכל אירוע, מילד שבולע חפץ זר או מאבד הכרה, דרך עובר אורח שמפגין תסמינים של מחלה כזו או אחרת, ועד לטיפול בכוויות, בשברים או בנפגעי תאונות דרכים. זהו ידע שתורם רבות למשתתפי הקורסים גם במסגרת העבודה וההכשרה המקצועית שלהם, וגם בחיי היומיום.

קורס עזרה ראשונה דוד ילין

קורס עזרה ראשונה דוד ילין

קורס עזרה ראשונה – משפר את המיומנויות

אחד היתרונות המשמעותיים של קורס עזרה ראשונה דוד ילין הוא ביכולת של המשתתפים לבצע שורה של טכניקות ופעולות מצילות חיים, והם עושים זאת באופן מדויק ויעיל מאוד. הם לומדים לעומק את סכמת ההחייאה אבל חשוב לא פחות מכך, הם מתרגלים שוב ושוב, ובליווי הצוות המקצועי הם ממשיכים לשפר ולדייק את המיומנויות שלהם. זהו התרגול שמבטיח להם עבודה טובה ויעילה הרבה יותר ברגעי האמת. הם יודעים בדיוק מה נמצא בתיק העזרה הראשונה, מה תפקידו של כל מרכיב ואיך אפשר להציל חיים ולסייע לפצועים בגן הילדים, בבית הספר ובכל מרחב אחר, בבית או בחוץ. אל הקורס תוכלו להירשם כבר עכשיו בטלפון 03-6700971.

השילוב בין תיאוריה לפרקטיקה – מציל חיים

כדי להבטיח לבוגרי הקורס את כל הכישורים הדרושים להם בשטח, הצוות המקצועי של מלער פורש בפניכם קורס מקיף המשלב בין ידע תיאורטי לתרגול מעשי. השילוב הזה חשוב במיוחד, והוא זה שעושה את ההבדל. למעשה, כבר היום אפשר למצוא בוודאי סרטוני הדרכה או הסברים מפורטים באשר לביצוע פעולת החייאה כזו או אחרת, אבל קורס עזרה ראשונה דוד ילין, המועבר על ידי צוות הדרכה מהשורה הראשונה, הוא קורס שמספק הרבה יותר מאשר הסבר טכני. התרגול מאפשר לכל אחד ואחת לבצע את הטכניקה בעצמו, מטיפול בנקעים ובשברים, דרך ביצוע החייאה בתינוקות או במבוגרים, ועד לאבחון מחלות שונות. גם השימוש בדפיברילטור וההיכרות המעמיקה עם תיק העזרה הראשונה, כל אלה מהווים חלק בלתי נפרד מהקורס.

צוות מקצועי ותוכן המותאם לאנשי החינוך

קורס עזרה ראשונה דוד ילין הוא קורס המותאם במיוחד לאנשי ולנשות החינוך, והוא מועבר על ידי צוות עתיר ניסיון בתחום רפואת החירום. חברת מלער פועלת על פי כל האישורים כדי להבטיח לסטודנטים לחינוך והוראה את הידע שהם צריכים, עם תוכנית לימודים איכותית שנתפרה עבורם באופן מושלם. עם קורס ריענון עזרה ראשונה, המועבר גם הוא בדיוק על פי הדרישות והתקנות, אנשי החינוך בישראל מגיעים אל מוסדות החינוך כשהם מצוידים לא רק בידע מקצועי ובכישורי הוראה, אלא גם ביכולת להגיש סיוע ראשוני במצבי חירום.

קורס עזרה ראשונה – לא רק לאנשי החינוך

החשיבות הרבה של קורסי העזרה הראשונה אינה מוגבלת לאנשי החינוך בלבד. למעשה, אנשי מקצוע רבים נדרשים להשלים את הקורס במסגרת ההכשרה שלהם, לרבות ממוני בטיחות, מאבטחים, מצילים, גננות, מדריכי טיולים ואף עובדי מפעלים. בנוסף, רבים בוחרים היום להשלים את הקורס כדי להגיע מוכנים יותר למצבים מאיימים כאלה ואחרים. הורים חדשים רוצים לדעת כיצד להגיש סיוע לילדים במידת הצורך, בעלי עסקים רוצים להבטיח לעצמם ראש שקט בבית העסק, ורבים מעדיפים להיערך למצבי חירום שאולי לא ייתקלו בהם לעולם, במקום להגיע למצבים אלה ללא ידע ועם המון חששות ואי וודאות.

הקורס שמבטיח תגובה מהירה יותר

אם כן, קורס עזרה ראשונה דוד ילין הוא קורס פרקטי וחשוב, ובמקרים רבים הוא תורם גם לזמן התגובה של בוגרי הקורס במצבי אמת. תרגול רב במסגרת הקורס משפר את היכולות לבצע פעולות מצילות חיים, ובעיקר הוא מאפשר להגיב בזמן קצר יותר – ובצורה טובה הרבה יותר. חברת מלער מציעה בין שלל הקורסים שלה גם קורס עזרה ראשונה המותאם לתלמידי החינוך וההוראה, והוא כולל את כל הידע הדרוש להם, שעות רבות של תרגול והכשרה מעמיקה. כך הם מוכנים טוב יותר לכל תרחיש אפשרי במסגרת העבודה היומיומית שלהם, הם מגיבים טוב ומהר יותר, והם יודעים בדיוק מה נדרש מהם כשהם נקלעים לסיטואציה שנראית לרבים אחרים בלתי מוכרת. הקורס של מלער, המוכר על ידי משרדי הממשלה וחברות הביטוח, ופועל על פי כל האישורים הנדרשים, הוא הקורס האידאלי לכל מי שמתכנן להשתלב בתחום ההוראה ולעבוד עם תינוקות וילדים. לקבלת מידע נוסף על הקורסים של מלער ולרישום לקורס עזרה ראשונה או לקורס ריענון עזרה ראשונה, אתם מוזמנים להתקשר כבר עכשיו לטלפון 03-6700971.