קורס-עזרה-ראשונה-השוואת-מחיר

צרו קשר בWhatsApp דרך האייקון או דרך 03-6700971 ותענה במיידי

היום כבר ברורה החשיבות הרבה של קורסי עזרה ראשונה. הורים טריים רוצים להגיע מוכנים לכל תרחיש, מעסיקים רוצים לספק מענה מהיר ואפקטיבי לעובדים ולעוברי האורח, וגם אנשי ההוראה ומאמני הכושר מבינים שהם פשוט חייבים לפעול על פי ההנחיות – ולהגיש סיוע ראשוני למי שזקוק לו. לתכנון קורס עזרה ראשונה מחיר משתנה, והוא תלוי בנושאים שונים עליהם נרחיב בהמשך. לקבלת פרטים ולבחירת הקורס האידאלי עבורכם אתם מוזמנים לפנות אלינו כבר עכשיו בטלפון 03-6700971

מחיר קורס עזרה ראשונה – במה הוא תלוי?

כאמור, כשאתם בוחרים לתכנן קורס עזרה ראשונה מחיר הקורס ייקבע על פי מספר כללים בסיסיים. אחד הנושאים המהותיים הוא, כמובן, אופי הקורס. היום ניתן להשלים קורס עזרה ראשונה מתוקשב, מהבית או מהמשרד, וזוהי דרך פשוטה ויעילה לקבל את כל המידע שאתם צריכים. כך תוכלו להכיר טוב יותר את האנטומיה, את מערכות הגוף, את המחלות השונות ואת התסמינים שלהן. תדעו איך לזהות מצוקה נשימתית ומה לעשות כשאדם מאבד הכרה. תקבלו את כל המידע הזה בלי לצאת מהבית, בלי לפספס שעות עבודה ובלי לחפש חניה, ויש לכך יתרונות ברורים גם ברמת הנוחות – וגם ברמת המחיר.

קורס עזרה ראשונה מחיר

קורס עזרה ראשונה מחיר

קורס עזרה ראשונה 44 שעות – או 88 שעות?

שאלה נוספת שמשפיעה על העלויות היא משך הזמן הדרוש, כאשר ניתן למצוא היום מגוון רחב למדי של קורסים. מי שמחפש ידע בסיסי ורוצה לדעת איך לבצע החייאה אבל לא מחפש מידע מעמיק מדי, קורס של 4 שעות בוודאי יספיק לו. מצד שני, קורסים יסודיים יותר נמשכים 22 שעות, 44 שעות ואף 88 – הכול בהתאם לצורך. השאלה היא מה נכון עבורכם, מה המידע הדרוש לכם והאם אתם זקוקים לקורס מקיף לצורך קבלת תעודה הנדרשת על ידי משרד הבריאות, למשל, או שמא מדובר בכלים שאתם רוצים לרכוש עבור עצמכם, כדי שתמיד תהיו מוכנים אם תיתקלו במצב חירום בבית, בעבודה או ברחוב.

קורס עזרה ראשונה באשדוד או בתל אביב

לפני שאתם מזמינים קורס עזרה ראשונה, מחיר הקורס עשוי להשתנות גם בהתאם למיקום הקורס ולאופן שבו הוא מותאם בדיוק עבורכם. צוות ההדרכה המקצועי יכול להגיע לכל עיר בישראל ולכל מקום עבודה, וכך אתם יכולים לקבוע האם מתאים לכם קורס עזרה ראשונה באילת, בחיפה או במרכז. תוכלו להתאים את הקורס גם לצרכים ספציפיים, למשל למחלות ולפגיעות הרלוונטיות יותר למכון הכושר שאתם מנהלים, למפעל שנמצא בבעלותכם ולכל פעילות ייחודית המלווה בסיכונים כאלה ואחרים. אתם מוזמנים לפנות לצוות ההדרכה כדי לתכנן את הקורס המתאים לכם, את התכנים המדויקים עבורכם וכמובן את מחיר הקורס. הצוות שלנו זמין בטלפון

03-6700971

קורס עזרה ראשונה – מחיר הריענון

על פי התקנות, חובשים, מורים, מאמני כושר ובעלי מקצוע רבים אחרים – כולם מחויבים בהשלמת קורס עזרה ראשונה. יתרה מכך, הם נדרשים לבצע ריענון מדי שנתיים, וכך הם חוזרים לצורך קורס ריענון עזרה ראשונה. בקורס הזה הם מקבלים המון מידע חיוני, מתרגלים את סכמת ההחייאה ופעולות החבישה, ומגיעים אל השטח כשהם תמיד עם היד על הדופק. באופן טבעי, כשאתם בוחרים קורס עזרה ראשונה, מחיר הקורס תלוי גם בשאלה האם אתם רוכשים את הידע לראשונה או זקוקים לריענון. לשאלה הזו יש השפעה גם על תכני הקורס וגם על מחירו, באופן טבעי.

קורס עזרה ראשונה פרטי – יש דבר כזה

ישנם אנשים שמעדיפים להשלים את הקורס לבד, לקבל את כל המידע בקצב שלהם, לעצור כדי לשאול ולקבל הכוונה, למקד את הקורס לצרכים שלהם – וליהנות מפרטיות מוחלטת. היום ניתן ליהנות מקורסים מהסוג הזה, וגם חברת מלער מציעה קורס עזרה ראשונה פרטי לכל המעוניין בכך. עם זאת, גם מחירו של הקורס עשוי להשתנות בהתאם לדרישות שלכם: ממיקום הקורס ועד היקפו (8 שעות או 28 שעות), וכמובן בהתאם לנושאים המשמעותיים ביותר מבחינתכם. כל זאת, תוך שאתם נהנים מפתרון שנתפר בדיוק למידות שלכם, בין אם אתם רוצים להתכונן טוב יותר לרגע שבו תהפכו להורים ובין אם אתם מתכוננים לפתיחת העסק שלכם.

מה לומדים במסגרת קורס עזרה ראשונה?

אם כן, אין ספק שלכל קורס עזרה ראשונה מחיר משלו, והמחיר הזה נקבע על בסיס פרמטרים רבים ומגוונים. עם זאת, אחת השאלות החשובות ביותר היא שאלת התוכן, ועליה חשוב להתעכב. כאמור, ישנם קורסים שונים שיכולים להתאים למגוון רחב של צרכים, בין אם מדובר בצוות המצילים בבריכה העירונית ובין אם מדובר באנשי חינוך שצריכים להיות מוכנים לכל מאורע ברחבת בית הספר. במסגרת הקורסים השונים תוכלו ללמוד את כל מה שצריך כדי להגיש סיוע איכותי ומהיר בשטח, בזמן התגובה המהיר ביותר. הנה כמה דוגמאות לנושאים מהותיים שאי אפשר לוותר עליהם:

  • מה היא עזרה ראשונה ולמה צריך אותה בכלל?
  • מה תפקידן של מערכת העצבים, מערכת הנשימה ומערכת כלי הדם?
  • איך מבצעים החייאה בתינוקות – ואיך פועלת החייאה נכונה במבוגרים?
  • איך מזהים שבץ מוחי, התקף לב או אפילפסיה, למשל?
  • מה סדר הפעולות הנכון כשנתקלים במצב חירום בשטח?
  • כיצד מתמודדים עם פגיעות ראש? ומה עושים כשנתקלים בפגיעות בעמוד השדרה?
  • כיצד מגישים סיוע ראשוני לנפגעים עם שברים, סדקים, נקעים או פריקות?

הבסיס לכל קורס עזרה ראשונה או ריענון

הנושאים שהזכרנו כאן הם רק חלק קטן מרשימה ארוכה של נושאים, והם הבסיס בכל קורס עזרה ראשונה וכן בקורסי הריענון השונים. זהו המידע שיעניק לכם את הביטחון לפעול בשטח, שייתן לכם את השקט הנפשי וגם זה שיאפשר לכם להגיע למצבי החירום כשאתם ממוקדים במטרה ויודעים בדיוק מה נדרש מכם. אין ספק שמהירות התגובה ואיכות הטיפול הם שני מרכיבים שיכולים להשפיע על איכות הטיפול שיקבל הפצוע, ובמצבים רבים אלה הם המרכיבים שיוצרים את ההבדל המהותי בין חיים למוות. כאשר יגיע הפצוע לבית החולים להמשך טיפול, הוא יקבל סיוע יסודי ומעמיק יותר – אך ההצלחה שלו עשויה להיות תלויה בטיפול שקיבל עוד כשהיה בשטח.

הרבה יותר מאשר רקע תיאורטי

אחרי שלמדנו את התיאוריה, הכרנו את גוף האדם והשתלטנו על המחלות, התסמינים והפציעות האפשריות, הגיע הזמן להפשיל שרוולים ולהתחיל לתרגל. השלב הזה חשוב מאוד בכל קורס, ולמעשה – כשאתם מתכננים קורס עזרה ראשונה מחיר הקורס עשוי להשתנות גם בהתאם לצורך בשעות תרגול רבות יותר. הזמן הזה חשוב מאוד, משום שהידע התיאורטי שתלמדו ממצגות וחוברות מידע אולי חיוני, אבל היכולת לבצע חבישה נכונה או החייאה טובה היא זו שתעשה את ההבדל. זוהי גם הסיבה לכך שקורסי הריענון מעניקים מקום של כבוד לתרגול, בפרט של כל אותן פעולות שאתם לא ממש מבצעים בשגרה – אבל חשוב שתשלטו בהן אם וכאשר תיקלעו לסיטואציה בשטח המחייבת עבודה נכונה.

מזמינים קורס עזרה ראשונה אצל המקצוענים

אם כן, זה בדיוק הזמן להתחיל ולתכנן את הקורס הנכון עבורכם ולקבוע את כל הכללים. האם יש תכנים מסוימים המשמעותיים יותר עבורכם? איפה יתקיים הקורס? מה יהיה היקפו? האם תעדיפו קורס עזרה ראשונה מתוקשב או, לחלופין, קורס פרטי שבו אתם מקבלים מענה אישי וצמוד יותר? ואולי אתם זקוקים לריענון לאחר שנתיים, בהתאם לדרישות ולהנחיות? כך או כך, צוות מלער ישמח לסייע לכם לתכנן את הקורס האידאלי, זה שיספק לכם את כל המידע התיאורטי ושעות התרגול – ויאפשר לכם להגיע אל השטח כשאתם מיומנים וממוקדים הרבה יותר.