קורס עזרה ראשונה וינגייט

צרו קשר בWhatsApp דרך האייקון או דרך 03-6700971 ותענה במיידי

מורים לחינוך גופני, מאמני כושר ומדריכי ספורט, כולם זקוקים להכשרה מקיפה ואיכותית מאוד, ואין ספק שמכללת וינגייט היא המקום האידאלי להשגת הידע הרב, הכלים והמקצועיות ההכרחית כל כך. אלא שלצד הרקע המקצועי וההכנה לעבודה בשטח, סטודנטים להוראת החינוך הגופני ולמקצועות הספורט זקוקים לעוד קורס אחד חיוני וחשוב. הוא נדרש על פי החוק וגם בלעדיו מדובר באחד הקורסים החשובים ביותר – אם לא החשוב מכולם. חברת מלער מציגה בפני הסטודנטים קורס עזרה ראשונה וינגייט, המותאם לצרכי הסטודנטים, כפוף לכל האישורים הנדרשים ומוכר על ידי משרדי הממשלה וחברות הביטוח. מידע נוסף על הקורס תוכלו לקבל בטלפון שמספרו 03-6700971.

אורח חיים בריא – והצלת חיים

במסגרת הלימודים במכללת וינגייט, הסטודנטים נחשפים לעולמות ידע עשירים ומרתקים בשלל תחומים, מהכשרה להוראה ועד לאורח חיים בריא. קורס עזרה ראשונה וינגייט הוא חלק בלתי נפרד מהידע הזה, שכן בוגרי הקורס מגיעים אל כיתות הלימוד ואל מגרשי האימונים כשהם מצוידים בכלים שיאפשרו להם להעניק סיוע לילד שנפצע, למתאמן שמאבד הכרה ולכל מי שעשוי להזדקק לעזרתם. זהו קורס בעל משמעות עצומה ותרומה רבה לאנשי המקצוע בכל מרחב באשר הוא, בין אם במסגרת עבודתם ובין אם במרחב הפרטי – בבית, בחדר הכושר או בדרך לבילוי חברתי.

מה לומדים במסגרת קורס עזרה ראשונה וינגייט?

קורס עזרה ראשונה וינגייט

קורס עזרה ראשונה וינגייט

כדי להגיע למצבי החירום עם הכלים הטובים ביותר, כדאי להשלים קורס עזרה ראשונה וינגייט בחברה מקצועית וטובה, עם תוכנית לימודים מקיפה וזמן תרגול ראוי שיאפשר שיפור וליטוש המיומנויות הנדרשות. כדי להשיג את התוצאות הללו חברת מלער פורשת בפניכם קורס המקיף שלל נושאים, לרבות היכרות עם מערכות הנשימה והעצבים, עם מחלות שונות (כמו טרשת עורקים או סוכרת), עם מצבי חירום עצביים (כמו שבץ מוחי או אפילפסיה) ועם מצבי חירום נשימתיים (כמו אסטמה או דום נשימה). בנוסף, משתתפי קורס עזרה ראשונה יודעים לבצע החייאה בתינוקות, בילדים ובמבוגרים, לזהות סוגי טראומה (קינטית או תרמית), להתמודד עם פגיעות ראש או גפיים, להגיב היטב לדימום או לפגיעות בטן וגם להתמודד בהצלחה עם טביעה, הרעלות בליעה, פגיעה של בעל חיים, שברים, נקעים או פריקות.

קורס עזרה ראשונה – הרבה יותר מאשר תיאוריה

רשימת הנושאים שהוזכרה כאן, שהיא כמובן רשימה חלקית המספקת רק טעימה קטנה מקורס מקצועי ומקיף מאוד, היא רשימה חשובה ללא ספק. אלא שבתחומים השונים לא מספיק רק ידע תיאורטי, והיום כבר ברור לחלוטין שמצגות, הרצאות או תרשימים יתקשו לספק מענה אפקטיבי לאנשי החינוך הגופני ולמאמני הכושר. אם כן, קורס איכותי ומקצועי באמת יאפשר למשתתפים לחזור ולתרגל את כל הפעולות והטכניקות הנדרשות, מביצוע החייאה, דרך חבישת פציעות ושברים, ועד לשימוש בדפיברילטור. בנוסף, המשתתפים זוכים להכיר היטב את תיק העזרה הראשונה, הכולל, בין השאר:

  • פלסטריות וגלילי פלסטר נייר
  • אגד חבישה (בגדלים שונים)
  • תחבושת אישית
  • משולש קיבוע
  • חוסם עורקים
  • כפפות
  • מספריים לעזרה ראשונה
  • תחבושת אלסטיות

קורס עזרה ראשונה וינגייט – איך בוחרים?

אחרי שזיהינו את החשיבות הרבה של קורסי עזרה ראשונה, בוודאי עבור סטודנטים של מכללת וינגייט שנמצאים על המסלול בדרך לקריירה בתחומי הספורט והחינוך הגופני, כדאי להבין איך ניתן לבחור את הקורס המתאים ביותר. אם כן, מעל לכל כדאי לבחור בקורס מקיף הכולל את כל הנושאים המרכזיים והרלוונטיים, ומאפשר גם העשרה והעמקה של הידע, וגם תרגול וליווי של צוות הדרכה עתיר ניסיון. בנוסף מומלץ לוודא שהחברה פועלת על פי האישורים והתקנות, וכן שהקורסים מוכרים על ידי משרדי הממשלה וחברות הביטוח. הקורסים של חברת מלער עונים על כל הדרישות הללו, והצוות המיומן מעניק תמיכה וליווי למשתתפים מהרגע הראשון ועד לקבלת התעודה הנדרשת על פי התקנות. למידע נוסף ולהצטרפות לקורס ניתן להתקשר לטלפון 03-6700971.

קורסי עזרה ראשונה וקורסי ריענון

קורס עזרה ראשונה וינגייט מספק לסטודנטים את כל הידע שהם צריכים לקבלת ההסמכה הנדרשת, אבל הקורסים השונים מותאמים היטב גם לנהגי אמבולנס, למאבטחים או למדריכי טיולים, למשל. הם מתאימים גם להורים לעתיד ולכל מי שרוצה לדעת איך נכון להגיב במצבים שונים. כך, מי שעשוי להיקלע לזירת תאונה או פיגוע, למצוא עצמו בסיטואציה שבה אדם פצוע או חסר הכרה או להגיב למצב שבו פעוט נחנק מצעצוע – קורס עזרה ראשונה של מלער הוא הפתרון המושלם עבורו. כל זאת ועוד, בוגרי הקורסים ממשיכים לשמר את הידע החשוב במסגרת קורס ריענון עזרה ראשונה, וזוהי גם אחת הדרישות מאנשי החינוך הגופני ומאמני הכושר, שחוזרים לקורסי ריענון מקוצרים מדי שנתיים.

הפתרון האידאלי: קורס עזרה ראשונה מתוקשב

לצד קורסים פרונטליים, המתקיימים בחדר הלימוד עם כל הציוד הדרוש, מלער מציעה היום גם חלופה יעילה, פשוטה ונוחה במיוחד. קורס עזרה ראשונה מתוקשב מועבר למשתתפים בו באמצעות לומדה אינטרנטית, והוא מאפשר התקדמות בקצב אישי המותאם לכל אחד על פי צרכיו ועל פי לוח הזמנים שעומד לרשותו. זוהי דרך נהדרת לקבל את ההסמכה ואת הידע להגשת עזרה ראשונה, לסיוע לפצועים וכן להצלת חיים. בכל אחד מפרקי הלימוד מוצגים סרטונים ותרשימים, מתקיים מבחן עיוני וניתנת האפשרות לקבל מענה אנושי מצוות ההדרכה. בנוסף מתקיימת גם הדרכה מעשית, בליווי צוות מיומן ומוסך כמובן, באמצעות בובות החייאה, ציוד חבישה ומכשיר דפיברילטור.

המענה המנצח תחת קורת גג מקצועית אחת

אם כן, סטודנטים במכללת וינגייט אשר מעוניינים להשלים את הקורס החיוני, לו הם נדרשים על פי התקנות, יכולים לעשות זאת בראש שקט – עם ליווי של צוות מנוסה ומוסמך. חברת מלער, הפועלת בכפוף לכל האישורים ומעניקה ליווי מלא למשתתפים לכל אורך הדרך, פורשת בפניכם מגוון קורסים קצרים או מעמיקים יותר, קורסי ריענון עזרה ראשונה וקורסים מתוקשבים שיאפשרו לכל אחד ללמוד בקצב שלו. בסוף הקורס תינתן גם תעודת הסמכה המאפשרת לכל אחד ואחת לקבל את התעודה הדרושה להמשך הדרך המקצועית. לקבלת מידע נוסף על קורס עזרה ראשונה וינגייט, וכן לצורך רישום לקורס, ניתן להתקשר כבר עכשיו לטלפון 03-6700971.