קורס עזרה ראשונה – ידע חשוב לכל ארגון

קורס עזרה ראשונה – ידע חשוב לכל ארגון

זה בטח לא יפתיע אתכם לדעת, אבל בתי העסק בישראל נשענים במידה רבה על בני אדם. לקוח שנכנס אל החנות, עובד שמייצג את המותג וספקים שמביאים סחורה, כולם נכנסים תחת קורת הגג של הארגון. לצד החשיבות הרבה שיש לכל אחד מהגורמים האלה, אין ספק שאנחנו נדרשים להעניק להם הגנה מרבית כל עוד הם אצלנו, בין ארבעת הקירות של החנות, המשרד או המפעל. קורס עזרה ראשונה הוא אחד מאמצעי ההגנה החשובים הללו, בעיקר בזכות היכולת שלנו להציע סיוע מהיר ומידי בשעת צרה. כך, אם עובד החליק בזמן המשמרת, אם לקוח מעד או אם עובר אורח תמים לקה בליבו, זו האחריות שלנו לספק עזרה ראשונה, לזהות את הבעיה ולסייע לאדם שמולנו עד לרגע שבו יגיעו כוחות ההצלה.

מה לומדים במסגרת קורס עזרה ראשונה?

קורס עזרה ראשונה – ידע חשוב לכל ארגון
קורס עזרה ראשונה – ידע חשוב לכל ארגון

כדי שתוכלו להעניק סיוע ראשוני ומדויק לכל אדם שנמצא אצלכם בעסק חשוב להשלים קורס עזרה ראשונה ולצרף אליו כמה שיותר עובדים. בוגרי קורס עזרה ראשונה יוצאים עם ידע חשוב מאוד, כזה שילווה אותם לא רק בין כותלי העסק אלא גם בדרך למשרד, בבית ובכל מקום אחר. הם עוברים קורס החייאה, לומדים להכיר את מערכת הנשימה ואת מערכת העצבים, מזהים סוגי פציעות שונות, מאבחנים בעיות רפואיות ומספקים טיפול מהיר שהוא במקרים רבים מציל חיים. עם הידע הזה הם יכולים להקל על פציעות ופגיעות שונות, בין אם נבעו מטעות אנוש, תאונה אקראית או חוסר תשומת לב. הם עשויים להציל חיים, וזה בדיוק מה שהידע הקריטי של קורס עזרה ראשונה (כמו גם קורס ריענון עזרה ראשונה) מעניק להם. ולכם.

החשיבות של ריענון עזרה ראשונה

אם המטרה היא לספק סיוע ראשוני לכל אדם שנמצא אצלכם בעסק, כולל לקוחות, עובדים, ספקים או עוברי אורח, מומלץ לבצע גם קורס ריענון עזרה ראשונה. לצד ההזדמנות לבצע ריענון החייאה, קורס ריענון עזרה ראשונה מעורר כמה מהנושאים שאולי נשכחו בזמן שחלף מאז הקורס הקודם. באופן טבעי אנחנו לא נחשפים לכל המצבים האפשריים בכל זמן נתון, ולרוב אנחנו עשויים שלא לתרגל כלל פעולות בסיסיות שלמדנו במהלך הקורס. ריענון עזרה ראשונה מאפשר לכם ולעובדים שלכם לתרגל שוב, ללמוד מידע חדש ולהכיר רכיבים חדשים בתיק העזרה הראשונה. כך, אם יגיע אליכם לקוח שימעד, ייפצע או ייפגע, יהיה מי שיידע לטפל בו הרבה לפני שנציגי מגן דוד אדום יגיעו אליכם.