קורס עזרה ראשונה מכללת הרצוג

צרו קשר בWhatsApp דרך האייקון או דרך 03-6700971 ותענה במיידי

יש לא מעט קורסים משמעותיים שמספקים מידע פרקטי וחיוני, מידע שיכול לשרת אותנו נאמנה בחיי היומיום. אחד הנושאים המרכזיים והחשובים ביותר הוא ללא ספק תחום העזרה הראשונה, ובמציאות הישראלית נדמה שיש לנושא הזה חשיבות עליונה. למעשה, משתתפי קורס עזרה ראשונה מכללת הרצוג מקבלים המון ידע וכלים, שעות תרגול והתנסות בפעולות מצילות חיים. את הידע הזה הם יכולים לקבל באמצעות הצוות המקצועי והמיומן של מלער, ובאמצעות תוכניות הדרכה ייעודיות, המוכרות גם במשרד הבריאות ועל ידי חברות הביטוח. לתיאום ההדרכה ניתן לפנות כבר עכשיו לטלפון מספר 03-6700971.

למה דווקא קורס עזרה ראשונה?

מספיק להציץ בכותרות העיתונים כדי לזהות את האתגרים שעשויים לצפות לכל אחד ואחת מאיתנו. תאונות דרכים הפכו לעניין כמעט שגרתי, תקריות אלימות וטרור אינן נדירות, וגם במקום העבודה או בחדר הכושר אנחנו עשויים להיתקל באדם שאיבד הכרה או מתקשה לנשום מסיבה כזו או אחרת. בנוסף, הורים לילדים צעירים מעדיפים לדעת כיצד להעניק סיוע לילדם במידת הצורך, ועובדים רבים נדרשים להפגין מיומנות בהגשת סיוע רפואי ראשוני, בהם אנשי חינוך, מאבטחים, מאמני כושר ומדריכי טיולים. קורס עזרה ראשונה מכללת הרצוג הוא בדיוק המקום שבו תוכלו לקבל את כל הידע הדרוש לכם, ולהגיע אל המצבים הללו כשאתם מצוידים בכלים הטובים ביותר שעומדים לרשותכם.

קורס עזרה ראשונה מכללת הרצוג – מה חשוב לדעת?

התכנים שנלמדים במסגרת קורס עזרה ראשונה מכללת הרצוג הם תכנים חיוניים שיכולים לסייע לכל אחד ואחת, ובשלל מצבים. מהחייאת תינוקות ומבוגרים, דרך זיהוי תסמינים של מחלות שונות ועד לטיפול בשברים, בכוויות או בפציעות שנגרמות בשל נשיכה של בעל חיים, קורס עזרה ראשונה פורש בפני המשתתפים בו שפע של כלים מצוינים שמכינים אותם לרגע האמת. מצד אחד כמות אדירה של ידע, היכרות מעמיקה עם האנטומיה של האדם, עם המחלות והתסמינים, ובעיקר עם הדרך הנכונה לטפל בכל בעיה ומצוקה – ומצד שני תרגול רב. זהו התרגול שמבטיח מיומנות טובה יותר, והכנה טובה הרבה יותר, ואל הקורס ניתן להירשם כבר עכשיו בטלפון 03-6700971.

מה לומדים במסגרת הקורס?

הצוות המקצועי של מלער תכנן בקפידה רבה מערכים מקיפים הכוללים את כל הנושאים החשובים ביותר, וכן מערכים המותאמים לצרכים הייחודיים של כל קבוצה, של כל ארגון ושל כל משתתף. הנה כמה דוגמאות בולטות:

  • היכרות עם מבנה גוף האדם ותהליכי חיים
  • היכרות עם מערכות חיוניות, ובפרט – מערכת הדם, מערכת העצבים ומערכת הנשימה
  • זיהוי מצבי חירום שונים וההתמודדות עמם
  • ביצוע החייאה בתינוקות ובמבוגרים לפי סכמה קבועה וברורה
  • מחלות שונות, לרבות מחלות לבביות ומצבי חירום נשימתיים
  • פגיעות ראש ועמוד השדרה
  • פגיעות במערכת השלד (נקעים, שברים, פריקות)

כל אחד מהנושאים הללו הוא עולם ומלואו, וכדי להבטיח מענה אפקטיבי ומדויק בשטח, צוות ההדרכה מעניק הדרכה ברמה הגבוהה ביותר כדי להבטיח שילוב בין ידע תיאורטי לתרגול מעשי. זהו השילוב שמאפשר למשתתפים לרכוש את המיומנות הדרושה בביצוע פעולות שונות, לרבות חבישות, החייאה או סילוק עצם זר.

עזרה ראשונה מצילה חיים

האמת הפשוטה היא שמדובר באחד הקורסים החיוניים ביותר, שכל אזרח בישראל צריך לעבור. הרי מצבי חירום עשויים לארוב בכל פינה, מאדם שמועד ברחוב, דרך ילד שבולע בטעות צעצוע ועד למתאמן שמאבד הכרה בחדר הכושר או לנהג שמאבד שליטה על רכבו בדרך הביתה. בוגרי קורס עזרה ראשונה יודעים מה נכון לעשות במצבים מהסוג הזה, והתרגול הרב במסגרת הקורס מאפשר להם להגיב בצורה מהירה, טובה ויעילה הרבה יותר. הם יודעים לשאול את השאלות הנכונות, לפעול על פי סדר פעולות מוגדר מראש ולהגיש סיוע ברמה הגבוהה ביותר. מהירות התגובה והמענה המדויק הם אלה שעשויים להתברר לא פעם כמצילי חיים.

קורס מקוצר או מעמיק

מאחר וקבוצות שונות זקוקות לתכנים מעט שונים, ובהחלט ייחודיים ורלוונטיים עבורן, חברת מלער מציעה מגוון קורסים באורכים משתנים ובהתאם לתוכניות המותאמות באופן מדויק לכל צורך. כך, סטודנטים במכללת הרצוג יכולים לקבל את כל הכלים והידע שהם צריכים בהתאם לצרכים הספציפיים שלהם, עם קורס שנבנה והותאם עבורם. במסגרת הקורס יילמדו הנושאים המרכזיים לעומק, וכן יתבצע תרגול רב כדי להבטיח ביצוע איכותי ומדויק של פעולות ההחייאה, החבישה והטיפול, וכדי לאפשר הגשה טובה של סיוע ראשוני בשעת הצורך. קורס זה, המוכר גם על ידי חברות הביטוח ומשרדי הממשלה (ובפרט משרד הבריאות) הוא קורס שמשרת במידה רבה את אנשי ונשות החינוך, הנדרשים להציג אישור על השלמת קורס עזרה ראשונה.

קורס עזרה ראשונה מכללת הרצוג – וריענון הידע

חשוב להזכיר כי בוגרי קורס עזרה ראשונה מכללת הרצוג מקבלים אמנם את ארגז הכלים הטוב ביותר, אבל ביצוע רענון עזרה ראשונה חשוב לא פחות. למעשה, התקנות אף מחייבות קורס רענון עזרה ראשונה מדי שנתיים, במסגרתו מתבצעת חזרה על נושאים מרכזיים, מתאפשר תרגול נוסף וכן ניתן מידע על עדכונים ושינויים רלוונטיים. חברת מלער מציעה לקהל לקוחותיה הרחב גם קורסי עזרה ראשונה וגם קורסי ריענון עזרה ראשונה, במטרה לספק את המענה המושלם ולאפשר לכל אחד ואחת לקבל את הידע הדרוש – וברמה הגבוהה ביותר. למידע נוסף ולהרשמה ניתן לפנות לצוות מלער בטלפון 03-6700971.

ארגז הכלים החיוני לכל עובד הוראה

עובדי חינוך והוראה בהחלט זקוקים לידע החשוב המועבר במסגרת קורס עזרה ראשונה, ואין ספק שמדובר באחד הקורסים המרכזיים והמשמעותיים ביותר – ולא רק לעובדי ההוראה בישראל. הצוות המקצועי של מלער, המדריכים המיומנים ותוכנית ההדרכה המקיפה, כל אלה יחד מבטיחים לכל משתתף בקורס מאגר עשיר של ידע, מיומנות רבה ואת הכישורים הדרושים כדי להגיב למצבי החירום במהירות רבה יותר ובצורה טובה ונכונה. כך ניתן לסייע באופן אפקטיבי לאדם שנמצא במצוקה, למי שנפצע במהלך טיול או בפעילות שגרתית במוסד החינוכי, ולמי שזקוק לעזרה ואף נמצא בסכנת חיים. חברת מלער מעמידה לרשותכם את כל הכלים שאתם צריכים כדי להגיע לכל אחד מהמצבים האלה בראש שקט הרבה יותר, ועם יכולת להגיב בצורה טובה ונכונה בכל רגע נתון, בכל זמן ובכל מקום.