קורס עזרה ראשונה מכללת קיי

צרו קשר בWhatsApp דרך האייקון או דרך 03-6700971 ותענה במיידי

משרד החינוך מחייב שבכל מוסד חינוכי יהיו אנשי צוות המוסמכים להעניק סיוע ראשוני במצבי חירום. הגשת עזרה ראשונה לילד שנפצע או נפגע, במקרה של אובדן הכרה או בשל תגובה אלרגית או פגיעת אקלים למשל, היא דרישה הכרחית. עם זאת, חשוב לזכור שכדי להגיב למצבים אלה באופן אופטימלי נדרשת הכשרה מקיפה ויסודית, וגם החוק קובע כי על אנשי ונשות החינוך להשלים קורס עזרה ראשונה. כעת ההזדמנות הזו פשוטה ונוחה במיוחד עבור תלמידי החינוך וההוראה בישראל, עם קורס עזרה ראשונה מכללת קיי, המועבר על ידי צוות מלער ומותאם לתכנים הנדרשים בצורה הטובה ביותר. הצוות עומד כעת לרשותכם בטלפון 03-6700971.

מי בכלל נדרש להשלים קורס עזרה ראשונה?

ישנם בעלי מקצוע שונים המחויבים להשלים קורס עזרה ראשונה מתוקף החוק, ובמקרים אלה אף נדרשת מהם השלמה של קורס ריענון עזרה ראשונה מדי שנתיים. בין אנשי המקצוע הללו ניתן למנות את הגננות והסייעות, את המורים ואת מדריכי הטיולים, וגם את ממוני הבטיחות, את המצילים ואף את מאמני הכושר ואת המאבטחים. במסגרת קורס עזרה ראשונה מכללת קיי, למשל, המשתתפים לומדים את כל היסודות, מזהים את המחלות השונות – לרבות סוכרת או אפילפסיה – וגם יודעים להתמודד עם מצבי טראומה והלם, עם פגיעות חום וקור, עם כוויות, שברים, נקעים וגם עם חנק, תגובה אלרגית או הרעלה.

קורס עזרה ראשונה מכללת קיי – תרגול מעשי

כדי להבטיח את כל הידע הדרוש לאנשי ולנשות החינוך, קורס עזרה ראשונה מכללת קיי הוא קורס המועבר על ידי צוות מקצועי מהשורה הראשונה, והוא מותאם לכל הדרישות והתקנות. למעשה, קורס עזרה ראשונה של מלער פועל על פי כל האישורים ומוכר על ידי משרדי הממשלה וחברות הביטוח. הוא מאפשר למשתתפים בקורס להכיר את כל עולמות התוכן הדרושים, אבל איננו מסתפק בידע תיאורטי בלבד. צוות המדריכים המיומן מלווה את המשתתפים בשעות תרגול רבות, ובמהלכן המשתתפים מתנסים בביצוע החייאה (בתינוקות, בילדים וגם במבוגרים), בחבישת פציעות ושברים, באבחון מצבי חירום ובכל הכלים הדרושים להם בשטח. הקורס גם חושף בפניהם את תכולתו המלאה של תיק העזרה הראשונה, כדי להבטיח מענה יעיל מאוד בכל מצב ובכל מקום, בין אם בגן הילדים, בטיול בחיק הטבע או בכל מרחב אחר שבו עשויים משתתפי הקורס להיקלע למצבי חירום.

קורס עזרה ראשונה מכללת קיי

קורס עזרה ראשונה מכללת קיי

החשיבות של קורס עזרה ראשונה

משתתפי ובוגרי קורס עזרה ראשונה מכללת קיי נהנים משורה ארוכה של יתרונות משמעותיים מאוד:

  • הקורס מקיף מאוד וכולל את כל הידע הנדרש – מהיכרות עם מערכות הגוף השונות ועד לאבחון מחלות ופגיעות, ולטיפול בהן כמובן
  • הקורס כולל שעות תרגול רבות להבטחת מיומנויות אופטימליות
  • בוגרי הקורס מגיבים טוב ומהר יותר בזכות התרגול הרב וההתנסות במהלך הקורס
  • הקורס מתחיל מהיסודות ומהתיאוריה, אבל לאורך המסלול מעמיקים המשתתפים את הידע בתחומים שונים, תוך שהם יודעים כיצד לתפעל את הדפיברילטור, איך לבצע החייאה או לסלק עצם זר ואף לטפל בפגיעות בדרגות חומרה שונות

קורס מציל חיים

האמת הפשוטה והחשובה היא כי קורס עזרה ראשונה מכללת קיי הוא קורס מציל חיים. במקרים רבים, התגובה המהירה שלנו היא זו שיכולה לעשות את ההבדל הגדול והמהותי, למשל במצב שבו תינוק בולע חפץ ונחנק או במצב שבו ילד מאבד הכרה, נופל מגובה רב או נפצע. בוגרי קורס עזרה ראשונה יודעים מה נכון לעשות בכל מצב ובכל רגע נתון, הם יודעים להשתמש בחוכמה בתיק העזרה הראשונה ויש להם את הידע והכלים כדי להגיש סיוע ולשפר את סיכויי ההחלמה וההישרדות של הפצועים. בזכות הידע הזה הם יכולים לסייע לא רק לילדים במוסדות החינוך השונים, אלא גם בשלל מצבים אחרים בחייהם הפרטיים. בין אם בחדר הכושר או בבריכה העירונית, בדרך אל מקום העבודה או במהלך בילוי חברתי, בוגרי הקורס ערוכים היטב לכל סיטואציה באשר היא.

קורס עזרה ראשונה מתוקשב

אחד הפתרונות היעילים שמציעה חברת מלער הוא קורס עזרה ראשונה מתוקשב, והוא מתאים מאוד גם לאנשי המקצוע השונים. לקורס יש לא מעט יתרונות מבחינת המשתתפים בו, ומעל לכל מדובר בפתרון פשוט ונוח מאוד, שמאפשר לכל אחד ללמוד בזמן ובקצב שלו, מכל מקום. בלי חיפושי חניה, בלי פקקים וגם בלי התקהלויות (בתקופות שבהן התקהלויות נאסרות למשל) – קורס עזרה ראשונה מתוקשב הוא המענה האידאלי. הוא גם מאפשר למשתתפים לחזור על הידע בכל זמן נתון, ולהמשיך לתרגל את הידע החשוב כל כך ללא כל תלות בקבוצה, בצוות ההדרכה או בזמן שעומד לרשותם. זוהי נוחות ברמה אחרת לחלוטין, ואין ספק שעבור אנשי החינוך – שרוצים להיות תמיד עם היד על הדופק במהלך העבודה ובכלל – זהו מענה פנטסטי שמתאים עבורם היטב. צוות מלער ישמח להתאים עבורכם את הקורס הנכון בטלפון 03-6700971.

ריענון עזרה ראשונה – כל שנתיים

כפי שהזכרנו קודם, בוגרי קורס עזרה ראשונה מכללת קיי, וכל מי שמשלים את לימודיו בקורס במסגרת ההכשרה לתפקיד כזה או אחר – כולם נדרשים להמשיך ולשמר את הידע במסגרת קורס ריענון עזרה ראשונה. קורסי הריענון הם קריטיים משום שהם מבטיחים זמן תרגול נוסף מדי שנתיים, בזמן שבו סביר להניח שחלק מן הידע נשאר על הנייר, בתיאוריה בלבד. חשוב לא פחות מכך, לאורך הזמן עשויים לצאת עדכונים שונים, למשל בתיק העזרה הראשונה או בתקנות השונות, ובמסגרת קורס הריענון ניתן להתעדכן בכל מה שהשתנה והתחדש. כך, לאחר כניסתו לתוקף של חוק הדפיברליטור, קורס ריענון עזרה ראשונה אפשר למשתתפי קורסים מוקדמים יותר להבין לעומק את החוק, לתרגל את השימוש במכשיר ולהציל חיים.

נרשמים לקורס החשוב ביותר שיש

סטודנטים לחינוך והוראה מרכיבים את מערכת השעות שלהם בזהירות רבה, אבל בין שלל הקורסים החשובים יש אחד שהם פשוט לא יכולים לוותר עליו. צוות מלער מציע לכם קורס עזרה ראשונה מכללת קיי, קורס מקיף ויסודי שנבנה במיוחד עבורכם ומוכר על ידי משרדי הממשלה השונים. בין שלל הקורסים בחברה מוצעים קורסים מקוצרים יותר ופחות, קורסי ריענון ושלל מסגרות לימוד שמתאימות לצרכים כאלה ואחרים. תלמידי ההוראה נהנים לכל אורך הקורס מליווי מקצועי, מהדרכה איכותית ומתרגול רב ככל האפשר. כל אלה יחד מבטיחים למשתתפים בקורס הכנה טובה הרבה יותר לכל תרחיש, גם לתרחישים מעוררי מתח או אי-וודאות. למידע נוסף על הקורס ולהרשמה אליו אתם מוזמנים לפנות לצוות מלער כבר עכשיו בטלפון 03-6700971.