קורס עזרה ראשונה מקוצר ובסיסי

צרו קשר בWhatsApp דרך האייקון או דרך 03-6700971 ותענה במיידי

קורס עזרה ראשונה מקוצר ובסיסי

אנשי חינוך והוראה, מצילים, חובשים, שוטרים וגם מאמני כושר, כולם עוברים קורס עזרה ראשונה וגם מתחזקים את הידע שקיבלו במסגרת קורס ריענון עזרה ראשונה. אלא שלצד אנשי המקצוע יש גם לא מעט אנשים שרוצים לדעת מה עושים, מתי ואיך מגיעים למצבי החירום עם קור רוח (יחסי). הם רוצים ללמוד החייאת תינוקות למקרה שהתינוק שבדרך יזדקק לכך. הם משתוקקים לקבל את הכלים כדי לסייע לפצועים אם ייקלעו לזירת תאונה או לתקרית טרור. מצד שני, אין להם תמיד את הזמן לעבור קורס עזרה ראשונה של 88 שעות וגם לא קורס החייאה מעמיק ויסודי מאוד. מה בכל זאת אפשר לעשות?

הפתרון: קורס עזרה ראשונה שמותאם בדיוק לכם

קורס עזרה ראשונה מקוצר ובסיסי
קורס עזרה ראשונה מקוצר ובסיסי

הדרך האידאלית לקבל את הידע הדרוש בכל זאת ולעבור קורס החייאה, וגם ריענון החייאה אם יש בכך צורך, היא להירשם לקורס מקוצר. זו בשורה חשובה מאוד, שכן מבחינת אנשים רבים קורס עזרה ראשונה שהוא מעמיק וממושך מאוד, עשוי להיתפס כמפרך למדי. לעומת זאת, תכנון קורס עזרה ראשונה של 4 או 8 שעות יספק את המידע הבסיסי שיכול אף הוא לחולל הבדל של ממש. גם בקורס המקוצר אפשר ללמוד את עקרונות האנטומיה, ללמוד מה היא החייאה בכלל ואיך מתבצעת החייאת תינוקות בפרט. גם זיהוי פציעות ופגיעות אפשריות הוא חלק בלתי נפרד מהקורס.

למי זה מתאים?

כאמור, קורס עזרה ראשונה שהוא קצר וממוקד מתאים לכל מי שרוצה לקבל את המידע הבסיסי והחיוני הזה, אבל לא פנוי לקורס ממושך או מעדיף להתמקד בנושאים החשובים ביותר מבחינתו. כך או כך, אין ספק שבמסגרת קורס עזרה ראשונה או קורס החייאה תוכלו להכיר היטב את המערכות השונות, את הפציעות האפשריות, את המחלות הלבביות שצריך להכיר ואת שיטות הטיפול המתאימות לכל מצב. בנוסף, זהו המקום להכיר בו את סדר הפעולות הנחוץ לביצוע החייאה – בתינוקות או במבוגרים, וגם להשתמש בדפיברילטור במקרה הצורך. עם ידע עשיר וחשוב כל כך, אפשר להבין למה עוד ועוד אנשים בוחרים להשלים קורס עזרה ראשונה, גם אם התפקיד שלהם לא מחייב אתם לעשות זאת.