קורס ריענון עזרה ראשונה למדריכי טיולים

צרו קשר בWhatsApp דרך האייקון או דרך 03-6700971 ותענה במיידי

קורס ריענון עזרה ראשונה למדריכי טיולים

מדריך הטיולים הוא ללא ספק הגורם החשוב ביותר בטיול המודרך, בין אם מדובר על סיור בארץ או בטיול ממושך מעבר לים. בין אם מדובר בסיור עירוני ובין במסע מפרך שכולל הליכה ממושכת גם בחום הכבד. כך או כך המדריך חייב לעבור קורס עזרה ראשונה כדי שיוכל להעניק סיוע רפואי למטיילים בשעת הצורך. שם, בשטח, האחריות על המטיילים היא במידה רבה אחריותו של המדריך, ולכן חשוב לדעת מה עושים בכל תרחיש אפשרי, איך עוזרים למטייל שמעד בדרך ומה קורה כשאחד המשתתפים במסע מאבד הכרה או מתקשה לנשום. בנוסף נדרש קורס ריענון עזרה ראשונה למדריכי טיולים, כדי שאת המידע החשוב הזה תוכלו להמשיך ולתרגל.

תכני הלימוד של קורס עזרה ראשונה למדריכים

קורס ריענון עזרה ראשונה למדריכי טיולים
קורס ריענון עזרה ראשונה למדריכי טיולים

בין אם אתם מגיעים לראשונה לקורס עזרה ראשונה למדריכי טיולים ובין אם זהו קורס ריענון עזרה ראשונה, יש כמה וכמה תכנים קריטיים שיילמדו במסגרת הקורס. לפני הכל יילמדו היסודות, כמובן. בשלב הזה תכירו את מערכות הנשימה והעצבים, תזהו בעיות שונות, פציעות אפשריות, שברים, כוויות ועוד שורה של מצבים שבהם טיפול ראשוני יכול להשפיע בצורה דרמטית. זה הטיפול שעשוי להציל חיים וגם להשפיע על איכות ההחלמה של הפצוע. מסיבה זו אנחנו נדרשים לא רק להשלים את הקורס הראשון – אלא להמשיך ולשמר את המידע, לתרגל ולחזור אליו במסגרת קורס ריענון עזרה ראשונה. בעידן שבו הטכנולוגיה משתנה וגם תיק העזרה הראשונה ממשיך לשנות את פניו בהתאם, בהחלט יש יתרונות אדירים לקורס הריענון.

חשיבות התרגול במסגרת קורס ריענון למדריכים

אנחנו אולי שומעים לא פעם על פציעות שונות במהלך הטיול, על תאונות דרכים ועל פגיעות כאלו ואחרות, אבל אנחנו בוודאי לא נחשפים אליהם בעצמנו בתדירות גבוהה כל כך. למעשה, מדריכי טיולים יעידו שהם נדרשים להעניק טיפול לעתים רחוקות יותר, וישנם מצבים נדירים אף יותר. מצד שני, גם אם מעולם לא נתקלתם במצב שבו אדם נחנק זה בוודאי לא אומר שאתם לא עשויים להיתקל במצב הזה בעתיד. כדי להתכונן אליו טוב יותר, להגיע ממוקדים ולהימנע מהלחץ והמתח שנלווים לסיטואציה הזו, חשוב לבצע קורס ריענון עזרה ראשונה למדריכי טיולים. כך לא יהיו לכם הפתעות ותגיבו מהר יותר. בעיקר, תגיבו נכון יותר – ותצילו חיים.